4 מיתוסים אודות ניתוח אף

4 מיתוסים על ניתוח אף

ניתוח אף מספק תוצאות פנומנליות לאנשים ברחבי העולם מכיוון שניתוח אף משפר את מראה הפנים הכללי של האנשים. ניתוח אף גם מאפשר לאדם לתקן פגמים מבניים כמו בעיות במחיצה ולשחזר את תפקוד האף.

אף כי ניתוח אף מייצג אפשרות ניתוחית פלסטית עליונה בפנים, מיתוסים רבים נמשכים לגבי ההליך שעשוי להעיב על שיקול דעתו של אדם לגבי ההליך. למרבה המזל, מאמר זה נועד לעזור בהשבתת המיתוסים האלה.

 

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים על ניתוח אף
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

כיום, חלק מהמיתוסים הנפוצים ביותר בנושא ניתוח אף כוללים:

  1. ניתוח אף הוא הליך ניתוח פלסטי פנים פשוט. מכיוון שניתוח אף הוא הליך שכיח שכזה, יתכן שהוא נראה פשוט להפחית את גודל האף, אך ניתוח אף הוא למעשה הליך מורכב ומסובך מאוד. כיוון שכך, המנתח יקדיש את הזמן והמשאבים הדרושים כדי להבטיח שהמטופל יוכל להשיג את התוצאות הטובות ביותר לניתוח אף. 
  2. כל מנתח פלסטי יכול לבצע ניתוח אף. ניתוח אף הוא פרוצדורה מורכבת ביותר ויש לבצע אותה רק על ידי מנתח פלסטי פנים מנוסה על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר האפשריות ולהימנע מסיבוכים לא רצויים הדורשים ניתוח חוזר.
  3. ניתוח אף יראה לא טבעי. מטרת ניתוח אף היא לשפר את מראה האף וליצור פנים מאוזנות יותר. המנתח עושה כל שביכולתו כדי להשיג מטרה זו עם תוצאות טבעיות. לשם כך הוא ישתף פעולה עם מטופל במהלך כל הליך הניתוח, ויבטיח שהאף ישלים את תווי הפנים האחרים של המטופל, וכתוצאה מכך יופיע מראה פנים מאוזן וטבעי. למעשה, רבים ממטופליו מספרים לו שחבריהם ובני משפחתם אפילו לא יודעים שיש להם ניתוח אף!
  4. ניתוח אף הוא הליך כואב. רבים מהמטופלים שלנו מופתעים לגלות שההחלמה של ניתוח אף אינה כואבת כפי שצפו. שטפי דם ונפיחות נפוצים לאחר ניתוח אף, אך בעיות אלה יעברו כעשרה ימים לאחר ניתוח אף. המנתח יפרט את מה שצריך המטופל לצפות לפני ניתוח אף, במהלך ואחרי ניתוח אף כדי שהוא או היא יוכלו לתכנן בהתאם. כמו כן, הוא עשוי להמליץ ​​על תרופות שיעזרו למטופל להפחית כאבים לאחר ניתוח אף ולבקש ביקורים קבועים בכדי להבטיח שההחלמה של המטופל תקינה.

אם ישנם מיתוסים אחרים על ניתוח אף שתרצו לקבל תשובה מקצועית, המנתח ישמח לעשות זאת במהלך הייעוץ.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים על ניתוח אף
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מידע נוסף על ניתוח אף