ניתוח אף לגברים

ניתוח אף לגברים, הופך נפוץ יותר ויותר ברחבי העולם. זה מאפשר לגברים לעצב מחדש את האף, מה שמוביל לאסתטיקה פנים משופרת. בנוסף, ניתוח אף מסייע לגברים לתקן ליקויים מבניים באף, כולל כאלה הקשורים לסטייה או בעיות נשימה.

המנתחים באתרנו גאים להציע טיפולי ניתוח אף לגברים ושינוי ניתוחי אף. 

כל מה שאתה צריך לדעת על ניתוח אף לגברים

בעזרת ניתוח אף לגברים, גברים יכולים להבטיח שהאף משלים את הלחיים, הסנטר, העיניים ותווי פנים אחרים. ניתוח אף הראה כי הוא מסייע לגברים לשפר את הסימטריה בפנים, לשפר את צורת האף ו / או את גודלו, למזער את המראה של פגמים בגשר האף.

ניתוח אף הוא הליך מורכב, וככזה, צריך להתבצע על ידי מומחה. באופן זה, גברים יכולים לקבל תמיכה מקיפה לאורך כל ניתוחי האף ולהרגיש בטוחים שהם יכולים להשיג את תוצאות הטיפול הרצויות להם.

מנתחי האתר נוקטים בגישה מעמיקה בנושא ניתוחי אף גברים. הם ייפגשו עם הלקוח, ידונו באפשרויות לניתוחי האף ויענו לכל דאגה ושאלה. כתוצאה מכך, הגברים יהיו מצויידים במידע טוב יותר לקבל החלטות מושכלות לגבי ניתוח אף לאחר פגישת ניתוח אף ראשוני.

כיצד ניתוח אף לגבר משנה את האף?

ניתוח אף לגברים עוסק בתכונות הפנים הייחודיות של גברים. זהו ניתוח פלסטי מקיף לפנים העוזר למטופל לגבש את האף כדי לשפר את מראה הפנים.

האף הגברי כולל בדרך כלל גשר ישר ובולט וקצה האף המקרין בזווית של 90 מעלות בין האף לשפה העליונה. באופן יחסי, האף הנשי כולל לרוב גשר רך וזווית סתומה בשפה העליונה.

כמו כן, במקרים רבים, לאף של הגבר יש גשר גבוה יותר והוא רחב יותר מהאף של האישה. לאף של גבר בדרך כלל יש השלכת קצה גדולה יותר מאשר אף של אישה.

ניתוח אף לגברים מותאם אישית לתווי הפנים של הגבר. זה מבטיח שמטופל יכול ליהנות מאף אסתטי ומעודד שמקדם מראה גברי.

כדי לסייע למטופל אשר עובר ניתוח אף, מנתחי האתר מבצעים לראשונה ייעוץ מעמיק. לאחר מכן הם מעריכים את אפו של המטופל ולומדים על יעדי ניתוח אף. בשלב הבא המנתחים מפתחים תוכנית לטיפול באף בהתאמה אישית המותאמת לצרכיו של המטופל.

במה שונה ניתוח אף לגברים מניתוח אף לנשים?

אף על פי שפעולות ניתוח אף לגברים ונשים דומים, המטרות האסתטיות הקשורות לניתוחי אף אלה נבדלות זו מזו. גברים עוברים לעיתים קרובות ניתוח אף ליישור גשר האף והגדלת הרוחב לאמצע האף.

מנתחי האתר מבצעים ניתוחי אף לגברים וגם לנשים. הם מבצעים התאמה אישית של ניתוח אף לכל מטופל ומבטיחים כי ניתוח אף מסייע למטופל להשיג מראה פנים מאוזן וטבעי.

 

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים על ניתוח אף
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

היתרונות של ניתוח אף לגברים

ישנם יתרונות רבים הקשורים לניתוח אף לגבר, כולל:

 • סימטריה של אף משופר: המטופל יכול לחוות את היתרונות של אף טבעי למראה התואם את הפנים.
 • תיקון ליקויים מבניים באף: במקרים רבים מבצעים ניתוחי אף לגברים כדי להתמודד עם ליקויים מבניים באף.
 • ביטחון עצמי מוגבר: ניתוח אף לגברים יכול לשפר את מראה הפנים של המטופל, ולהוביל לביטחון עצמי מוגבר.

אף כי ניתוח אף לגברים מציע יתרונות רבים לאורך זמן, אך חשוב לציין כי מטופל עשוי לדרוש מספר חודשים לפני שיראה תוצאות הטיפול.

האם אתה מתאים לניתוח אף לגברים?

ניתוח אף לגברים מייצג ניתוח קוסמטי עיקרי, ואין להקל ראש בהחלטה לעבור ניתוח כזה. למרבה המזל, מנתחי האתר  יבצעו מחקר מקיף של מטופלים כדי לקבוע אם אדם הוא מועמד בר קיימא לניתוח אף.

במהלך פגישת ניתוח אף לגברים, המנתח יבחן את תווי הפנים של האדם. אדם עשוי להתגלות כמועמד בר-קיימא לניתוח אף אם הוא מציג את אחד מתכונות הפנים הבאות:

 • גשר גבוה מדי או נמוך מדי
 • קצה האף הקצר והפוך
 • קצה האף הנורה
 • גבבון גב (גבנון באף)
 • נחיריים רחבים או מתרחבים
 • אף רחב מדי או צר מדי
 • אף נשר
 • אף עקום

המנתח יקדיש את הזמן והמשאבים הדרושים כדי להסביר כיצד מבצעים ניתוחי אף לגברים. בכך הוא יכול ללמד אדם על כל תחומי הניתוח הגברי.

בחירת מנתח אף לגברים

לא קיים מחסור בניתוחי אף, אך אף אחד מהם אינו יכול להתאים למומחיות ניתוחי האף לגברים של מנתחי האתר. עד כה ביצעו מנתחי האתר אלפי פעולות ניתוח אף לגברים המוצלחים. הם נוקטים בגישה הוליסטית בניתוחי אף לגברים ועובדים עם מטופלים כדי לעזור להם להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

המנתח מבין את האף הגברי ורוצה שהמטופל יהנה מאף שמשלים את תווי הפנים שלו. כדי להשיג מטרה זו, המנתח מבצע לראשונה הערכת מטופלים נרחבת. לאחר מכן הוא משתף פעולה עם המטופל כדי להכין תוכנית יעילה לטיפול באף.

שאלות נפוצות בנושא ניתוח אף לגברים

עד כמה נפוץ ניתוח אף לגברים?

האגודה האמריקאית לכירורגים פלסטיים (ASPS) מדווחת על יותר מ- 52,000 ניתוחי אף לגבר בשנת 2017. נתון זה ייצג כ -24 אחוזים מכלל ההליכים המעצבים מחדש את האף שבוצעו במהלך פרק זמן זה.

במה שונה ניתוח אף לגברים מניתוח ראשוני?

ניתוח אף ראשוני נועד לעצב מחדש את גודל האף או לשנות את גודלו, והתוצאה היא מראה פנים משופר. ניתוח אף לגברים הוא ניתוח אף ראשוני במיוחד לאף הגברי. זה מהווה את המאפיינים המובהקים של האף הגברי, כולל הגשר הגבוה שלו והקצה המורחב.

כיצד מתבצע ניתוח אף לגברים?

ניתוח אף הוא הליך חוץ אשפוז, ובדרך כלל הוא מסתיים בהרדמה כללית. המנתח מתאים כל הליך למטופל שלו, וככזו, טכניקות ניתוח אף יכולות להשתנות.

המנתח משתמש בדרך כלל בגישה כירורגית של ניתוח אף. באמצעות ניתוח פתוח, המנתח יכול לשנות במדויק את קצה האף ואת החלק האמצעי של האף לפי הצורך. בינתיים, בניתוח סגור, המנתח עושה חלופות באף של המטופל. ניתוח סגור משמש בדרך כלל לגברים הזקוקים לשינויים בגשר.

האם ניתן לבצע ניתוח אף לגברים בשילוב עם ניתוחים פלסטיים אחרים בפנים?

לגברים שרוצים להחיות את מראה הפנים שלהם, הם עשויים לשקול ניתוח אף, כמו גם טיפולי התחדשות פנים אחרים.

המנתח מבצע הערכת פנים כדי לנתח את המראה של המטופל, את ההיסטוריה הרפואית ואת יעדי הטיפול. במקרים מסוימים הוא ממליץ על ניתוח אף לגברים. או, במקרים אחרים, הוא עשוי להמליץ ​​על ביצוע ניתוח אף באמצעות הרמת עפעפיים, מתיחת צוואר או ניתוחי פנים גבריים אחרים.

האם ניתוח באף לגברים יראה טבעי?

ניתוח אף לגברים מסייע לחולים להביא לתווי הפנים שלהם להרמוניה מושלמת. ההליך בדרך כלל מסייע לגברים לשפר את ראיית הפרופיל שלהם ואת מראה הפנים. זה גם מאפשר לגברים ליהנות מאף שהוא פרופורציונאלי ללחיים, לעיניים ולתווי פנים אחרים.

המנתח מבין שאפם של הגברים לעיתים קרובות רחבים וגבוהים יותר בגשר מאשר אפם של נשים. בנוסף, הוא מכיר בכך שהעצם והסחוס של האף נוטים להיות עבים יותר וצפופים יותר אצל גברים. 

האם ניתן להבחין בתוצאות של ניתוח אף לגברים?

ניתוח אף לגברים המבוצע על ידי כירורג פלסטי ומומחה משחזר פנים מספק לעתים קרובות תוצאות בעלות מראה טבעי. כיוון שכך, האף של המטופל ישלים את סנטרו, עיניו ותווי פנים אחרים. פירוש הדבר הוא שלאחרים יהיה כמעט בלתי אפשרי לדעת שאדם עבר ניתוח אף על פי מראה פניו.

האם כל כירורג פלסטי ושחזור פנים יכול לבצע ניתוח אף לגברים?

בדומה לניתוח אף ראשוני, גם ניתוח אף לגברים הוא הליך מורכב, והוא חייב להתבצע על ידי כירורג פלסטי ושחזור פנים מומחה. למי ששוקל ניתוח אף גברים, לרוב זה עוזר לחפש מנתח עם ניסיון מקיף באף הגברי. כמו כן, בדרך כלל זה רעיון טוב להיפגש עם מנתח לפני ביצוע ניתוח אף לגברים. זה מאפשר למטופל לשאול שאלות ולהתייחס לחששות הטיפול בניתוח שלו.

 

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים על ניתוח אף
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

מה הגיל הטוב ביותר לביצוע ניתוח אף לגברים?

האף צריך להיות מפותח במלואו לפני שאדם יכול לעבור ניתוח אף. אצל גברים ניתן לבצע ניתוח אף כבר בגיל 17 או 18.

המנתח שמח להיפגש עם המטופל ולקבוע אם זה הזמן האידיאלי לבצע ניתוח אף. 

האם ניתוח אף יכול לגרום לאף שלי להראות גברי יותר?

המנתח שואף להבטיח ניתוח אף שנראה נהדר. במקביל, הוא רוצה להבטיח שהתהליך מאפשר למטופל לשמור על גבריות האף.

ניתוח אף לגברים מסייע למטופל להשיג אף שהוא גם אסתטי ומתפקד כראוי. במקרים מסוימים ניתן להשתמש בניתוח באף גברי כדי ליישר את האף או להרים את קצה האף. או במקרים אחרים ניתן לבצע ניתוח אף לגבר כדי להפחית את הגבנון הגבי.

אילו בעיות קוסמטיות יכול ניתוח אף לגברים לתקן?

ניתוח אף לגברים עשוי לשמש לטיפול באחד או יותר מהנושאים הקוסמטיים הבאים:

 • אף שהוא נופל או עקום
 • נחיריים מתרחבים
 • נחיריים רחבים מדי
 • קצה האף הפוך
 • גשר האף שהוא גבוה מדי או נמוך מדי
 • גבנון גב
 • אף רחב או צר

האם ישנם סיכונים הקשורים לניתוח אף לגברים?

ניתוח אף לגברים הוא הליך מורכב, וישנו סיכון לסיבוכים הקשורים לניתוח האף. סיכוני אף נפוצים כוללים:

 • דימומים מהאף 
 • קושי לנשום דרך האף
 • חוסר תחושה באף או סביבו
 • נפיחות
 • הצטלקות
 • חור במחיצת האף

המנתח מלמד ומסביר למטופלים על כל ההיבטים של הליך ניתוח אף לגברים לפני הטיפול. הוא מגיב לדאגות ולשאלות של המטופלים ומבטיח שהם יבינו בדיוק למה לצפות לפני, במהלך ניתוח אף לגברים ואחריו.

כיצד אוכל להתכונן לניתוח אף לגברים?

המנתח בוחן וחוקר את המטופל לפני הניתוח. לעתים הוא מבקש ממטופל להפסיק ליטול תרופות מסוימות בשבועות שקדמו לניתוח. המנתח מספק גם הוראות שיעזרו לחולה להתכונן ליום הניתוח.

מה אצטרך לעשות במהלך תהליך ההחלמה של ניתוח אף לגברים?

המנתח מספק הנחיות לאחר ניתוח אף לגברים, ואלה עשויים לכלול:

 • ניקוי חתכים כירורגיים עם מי חמצן לפחות פעם ביום.
 • שימוש במלחי אנטיביוטיקה על חתכים כירורגיים ובתוך הנחיריים פעמיים ביום.
 • החלת דחיסה קרה על העיניים והלחיים בשלושת הימים הראשונים לאחר הניתוח; בשלב הבא יש למרוח קומפרסיה חמה על אזורים בהם מתרחשת שטפי דם מתמשכים לאחר שלושת הימים הראשונים.
 • שמירה על ראש מורם בזמן הרפיה, מנוחה או שינה לפחות שבוע לאחר הניתוח.
 • הימנעות מפעילות מאומצת ופעילות גופנית לפחות שלושה שבועות לאחר הניתוח.

כמה זמן יקח להתאושש מהליך ניתוח אף לגבר?

תקופת ההחלמה של ניתוח אף לגברים משתנה. מטופל עלול לחוות גודש, כאבי ראש, נפיחות ותסמינים גופניים אחרים עד 72 שעות לאחר ניתוח אף לגברים, ובעיות אלו בדרך כלל נעלמות מעצמן. בתוך כך, תחבושות אף וגבס לאף עשויים להיות מוסרים שבוע לאחר ניתוח אף לגברים, וחולה יכול לחזור לפעילות יומיומית בשלב זה.

המנתח ממליץ בדרך כלל למטופל להימנע מפעילות מאומצת עד שישה שבועות לאחר הניתוח. הוא מבקש שהמטופלים יקבלו אישור רפואי לפני שיחזרו גם להתאמן או למשטר האימון.

האם ניתוח אף לגברים הוא קבוע?

תוצאות ניתוחי אף לגברים ארוכות טווח. עם זאת, מראה הפנים של הגבר משתנה באופן טבעי כתוצאה מתהליך ההזדקנות, מה שעלול להשפיע על התוצאות לטווח הארוך של ניתוח אף. אם גבר מקיים אורח חיים בריא, יתכן שהוא יהיה מצויד טוב יותר מאחרים ליהנות מתוצאות ניתוח האף.

מה העלות של ניתוח אף לגברים?

עלות ניתוח אף לגברים משתנה בהתאם למנתח שביצע את ההליך וגורמים אחרים. המנתח מסביר את כל העלויות הקשורות לניתוח אף גברי לפני הטיפול.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים על ניתוח אף
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם