עד כמה ניתוח אף כואב וכמה זמן נמשך הכאב?

האם ניתוח אף כואב

למטופלים השוקלים ניתוח אף יש מגוון רחב של שאלות ודאגות. פשוט אין דרך לעקוף את העובדה שהניתוח יגיע עם רמת אי נוחות, אי נעימות ואי נוחות גופנית מסוימת.

אף על פי שלעולם לא ניתן יהיה להפחית את כל הסיכון בכל הקשור לניתוח, המטופלים עם התוצאות הטובות ביותר תמיד יהיו אלה שהם הכי מושכלים שיש להם ציפיות מציאותיות. אלה שואלים שאלות וממשיכים לשאול אותם עד שהם מוכנים ככל שיוכלו להיות.

 

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים על ניתוח אף
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

האם ניתוח אף כואב?

שאלה אחת שעשויה להיות גבוהה ברשימת כל מי שמתלבט בניתוח היא למה לצפות בכל מה שקשור לכאב ניתוח אף. התשובה לא תמיד קלה. כל הליך כירורגי שונה, אפילו אותה פרוצדורה בדיוק נעשה כיום בצורה שונה לחלוטין, מאיך שהוא בוצע רק לפני מספר שנים. מה שעשוי להיות כרוך בחתכים גדולים ותקופות ריפוי מורחבות, ניתן לעשות זאת כעת עם כמה חתכים זעירים, מצלמה זעירה וכלים זעירים לא פחות. החדשות הטובות הן שהדבר משתווה גם לזמן מופחת משמעותית הדרוש להחלמה, כמו גם פחות כאב.

כשמדברים על ניתוח אף, השיטה המועדפת כיום נעשית כאשר כל החתכים נעשים בתוך האף, דרך הנחיריים. מלבד היתרונות בכך שאין צלקות נראות לעין, פחות חבלות ונפיחות ותקופת החלמה קצרה יותר, יש גם מעט מאוד כאבים.

חלק מהמטופלים עשויים לחוות תקופות ממושכות של נפיחות ושינוי צבע, אך עבור רבים ממטופלי ניתוח אף סגור, התוצאות וה"מראה החדש" יורגשו תוך מספר ימים בלבד מהניתוח. השיפורים האסתטיים יהפכו מעודנים יותר וברורים יותר ככל שהזמן יחלוף והתפקוד רק ישתפר ככל שכל הנפיחות תיעלם.

דבר אחד שכדאי לזכור הוא שלא רק שכל ניתוח הוא ייחודי, כך גם כל מטופל. סף הכאב ורמות הסובלנות שונים מאדם למשנהו. זה דבר שיש להתייחס אליו במהלך ההתייעצות עם המנתח. אף על פי שלא יתכן ויהיה נטול כאבים לחלוטין, לעתים קרובות ישנן תרופות שיכולות להועיל, כמו גם הצעות לתרגולים שלאחר הניתוח שעשויים לעשות דרך ארוכה בכדי להפוך את ההחלמה לקלה ונעימה יותר.

אם יש לך שאלות לגבי הכאבים הקשורים לניתוח אף או כל דאגה אחרת הקשורה אליו, לא תוכל לקבל החלטה טובה יותר מאשר להתייעץ עם מנתחי האתר. הניסיון, החמלה וההתמדה שלהם הופכים אותם להכי טובים בתחום.

מידע נוסף על ניתוח אף

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים על ניתוח אף
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט