3 המדינות הזולות ביותר עבור ניתוח אף בעולם

3 המדינות הזולות ביותר עבור ניתוח אף בעולם

ניתוח אף הוא בין 5 הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר בעולם. כ 800,000 פרוצדורות מבוצעות מדי שנה על פי ISAPS (החברה הבינלאומית לכירורגיה פלסטית אסתטית).

שימו לב שניתן לבצע עבודת אף למטרה אסתטית או פונקציונאלית, ובהתאם לכך ניתן לכסות את הנוהל בביטוח או לא. אם אתה צריך לתקן צורת אף רק כדי לשפר את המראה, סביר להניח שתשלם על כל ההוצאות בעצמך. אז יש טעם לחפש את המקום הזול ביותר להשיג עבודה באף כדי לחסוך כסף.

לחומר זה יש מטרות מידע בלבד ומטרתו לספר על הטיפול האשפוז המיומן והחסכוני ביותר. זו לא קריאה לפעולה. הבחירה בידיים שלך.

עלות ניתוח אף זולה בטורקיה – החל מ -2,100 דולר

על פי נתוני מרפאות Bookimed, המרכזים הרפואיים הטורקיים מציעים את אחד מהניתוחים הזולים ביותר. מדינה זו היא מהפופולריות ביותר בעולם עם חולים בינלאומיים – למעלה מ- 800,000 תיירים רפואיים בוחרים בטורקיה לקבל טיפול ולקבל ניתוחים קוסמטיים.

פופולריות כזו מוסברת על ידי:

מחירים נמוכים. עלות ניתוח אף בטורקיה נמוכה פי 2-5 מאשר במדינות אחרות. לדוגמא, מחיר עבודה באף בטורקיה נע בין 2,000 – 4,000 $, בדרום קוריאה – 3,000 – 6,000 $, בספרד הוא כ 9,000 $, בשוויץ – 14,000 – 18,000 $. מרפאות כירורגיה פלסטית טורקיות מתחרות זו בזו על מנת להציע את עלות עבודת האף הטובה ביותר ולמשוך יותר מטופלים, כתוצאה מכך, להפחית מחירים.

רופאים מנוסים. מנתחים פלסטיים טורקיים המשרתים חולים בינלאומיים לרוב הם בעלי ניסיון יציב בתחום ניתוחי אף, מקדמים את כישוריהם, מתאמנים מעבר לים וכו '. 

שירות הכל כלול. על פי הנתונים של מרפאות שותפי Bookimed, המרכזים הרפואיים הטורקיים, למעט עבודת האף, כוללים גם העברה, סיוע בשפה, לינה במחיר.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים על ניתוח אף
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

עלות עבודה לאף זול במקסיקו – החל מ -3,500 דולר

על פי דיווחי ISAPS, מקסיקו היא בין היעדים המובילים לניתוחים פלסטיים בעולם. כאן נערכים כ -1,000,000 ניתוחים קוסמטיים, כולל ניתוח אף. מקסיקו מושכת אליה חולים בעיקר מארצות הברית וקנדה מהסיבות הבאות:

מחירים נוחים. ניתוח אף במקסיקו זול פי 2-4 מאשר באירופה או ארה"ב. לדוגמה, עבודת אף במקסיקו עולה כ -3,500 דולר, בארה"ב כ -6,000 דולר, בספרד היא כ -9,000 דולר, בשוויץ – 14,000- 18,000 דולר. מדיניות מחירים כזו הופכת את מקסיקו לאחת המדינות הזולות בעולם לניתוח ניתוחים וניתוחים קוסמטיים אחרים.

תרגול קבוע של רופא. מנתחים פלסטיים מקסיקניים מנהלים מדי שנה ניתוחים קוסמטיים בסכום של כמיליון. מספר זה מראה כי הרופאים המקומיים מאומנים היטב ויכולים לספק לך את התוצאות הטובות ביותר. 

ניתוח אף זול בצ'כיה – החל מ -2,150 דולר

צ'כיה אינה יעד תיירותי רפואי פופולרי לניתוחים פלסטיים כמו טורקיה או מקסיקו, למשל. אבל מדינה זו היא די פרספקטיבית ואפילו מושכת כיום סבלנות ממערב אירופה עקב:

מחירים נוחים. צ'כיה מציעה את אחת מהניתוחים הזולים ביותר במרפאת השותפים Bookimed. אתה יכול לקבל עבודת אף במרכז לכירורגיה פלסטית צ'כית במחיר של 2,100 דולר בלבד. 

מקום נוח. צ'כיה שייכת לאיחוד האירופי, ולכן חיבור התחבורה בשטחה מפותח היטב. אתה יכול להגיע לצ'כיה מכל מדינה אירופאית על ידי אוטובוס או מטוס לשלם רק 20- $ 50 עבור נסיעה הלוך ושוב על פי אתר Ryanair.

לכל מקום שתגיעו אליו תצטרכו להזמין מלון. אנו ממליצים להזמין מלון דרך חברת BOOKING.

ישנן כל מיני הנחות בבוקינג.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים על ניתוח אף
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מידע נוסף על ניתוח אף