רוצה דיל נהדר? השתמש בקופונים

דרך נהדרת לבנות מלאי של מוצרי טיפוח ללא תשלום היא להשתמש בקופונים המשתלמים לדולר שלך לרכישת מוצרים בגודל נסיעות. מבחר הפריטים בגודל נסיעות גדל עם השנים מכיוון שהביקוש גדל מאז התהדקה האבטחה בשדה התעופה, והיצרנים מייצרים צרור מהסימון. עם זאת, עבור קופונים, קניית גדלי ניסיון יכולה להיות סלים מלאים במוצרים בחינם.

 

מוצרים בגודל ניסיון הם בדרך כלל במחיר של כ -0.97 דולר ורוב המוצרים הם של יצרנים המוציאים קופונים. לדוגמה, אתה יכול לקבל מידות ניסיון לקולגייט, סקופ, תואר, יונה, גאות, צעקה, אבקת התינוקות של ג'ונסון והרשימה עוד ארוכה. אתה יכול גם למצוא קופונים בהנחה של לפחות $ 1 על אותם מוצרים.

 

מה קורה כשמערבבים קופון הנחה אייבורי של $ 1 עם שפופרת קולגייט שעולה 0.97 $? זה הופך למשחת שיניים בחינם או אפילו לפעמים ליצרן כסף קל בחנויות שמאפשרות עודף קופונים.

 

שתי שאלות

כשאני מדבר עם אנשים על שימוש בקופונים בגודל נסיעות, אחת השאלות הראשונות שנשאלות היא: "האם זה לא בזבוז של קופון טוב?"

 

לא, זה לא ממש בזבוז. תסתכל על כל הקופונים הנמוכים של $ 1 הנמוכים שיש לרבים מאיתנו עבור מוצרים שזמינים בגדלי נסיעות. בזבוז של קופון טוב הוא שאתה נותן לפוג כאשר היית יכול להשתמש בו כדי לקבל מוצר טוב בחינם.

 

השאלה השנייה היא, "מה בכלל הייתי עושה עם חבורה של מוצרים בגודל ניסיון?" זו השאלה האהובה עלי מכיוון שתמיד זה מתגבר על חסכוני. יש כל כך הרבה דברים לעשות עם גדלי נסיעות, במיוחד כשהם בחינם!

 

שימוש במוצרי ניסיון בחינם

מוצרי ניסוי נהדרים לשמור בארנק, תיק חיתולים ותא הכפפות. שייך לחדר כושר? אתה יכול לשמור אותם בתיק הכושר או בארונית. הם בגודל המושלם לשמור במגירה משרדית.

 

כל מי שעוסק בספורט חוצות כמו שייט, גולף, ציד, דיג או קמפינג ייהנה מהמרענן הקטן הזה של שומר שטח.

 

הם גם בגודל המושלם לחדש ערכת עזרה ראשונה לבית ולרכב שלך.

 

רוצים רעיונות נוספים?

מתנות אסימון

 

מוצרים בגודל ניסיון הם נפלאים עבור סלי מתנה לחברים שנוסעים, סטודנטים היוצאים למכללה, ימי הולדת לעבודה ומתנות לחג, כמתנות "דרך ללכת" לחברים שרכשו מכוניות חדשות, או יוצאים לשייט. , הצטרף לחדר כושר או התחל עבודה חדשה.

 

חדר האורחים

 

אם יש לכם אורחים שבאים לבקר, דרך נחמדה לקבל את פניהם ולהוסיף לנוחותם היא למלא קערה יפה עם מבחר נאה של מוצרי טיולים. הוסיפו כמה מטליות מגולגלות או מגבות ידיים והערה כדי ליידע אותם כמה אתם שמחים שהם שם. הם ירגישו מיוחדים.

 

נוער שינה

 

האם הבת שלך רוצה לישון עם החברים שלה? הפתעה מהנה תהיה שקיות לכל אחת מהאורחות שלה, מלאות בשמפו, מרכך, קרמים וסבונים. הם ירגישו כל כך גדולים.

 

מתנות לתינוקות

 

מתנה פופולרית להורים טריים היא סל מלא במוצרי תינוקות. השתמש בגודל ניסיון של מוצרי תינוקות כמילוי. זה גם ייתן להם אפשרות להתנסות במוצרים בפעם הראשונה.

 

קרובי משפחה קשישים

 

קרובי משפחה שמתקשים להגיע לחנות יעריכו קבלת מגוון מוצרי טואלטיקה בגודל מדגם, תרופות ללא מרשם, סבונים לידיים ומוצרים שימושיים אחרים. לא רק שזה יחסוך להם כסף, אלא גם יחסוך להם מקום.

 

אירועי חברה

 

מתכננים אירוע חברה? ספק למשתתפים חבילת קבלת פנים וכולל פריטים בגודל נסיעה. לא רק שיהיה להם את מה שאתה נותן להם, אלא גם מה שנשאר בחדר המלון שלהם.

 

תוכלו ללמוד עוד על דילים וקופונים באתר https://nau.co.il/ 

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים על ניתוח אף
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מידע נוסף על ניתוח אף